Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kinyitni a CD...

Clove kérdése:

Hogyan lehet kinyitni a CD lejátszót?

Figyelt kérdés
Van egy viszonylag régi, ThinkPad gépem (sajnos nem vagyok igazán tisztában az adataival, mert használtan vágták hozzám, hogy már nem kell). Ami azt illet van CD lejátszója, de nem sikerült kinyitnom. Nem találtam rajta gombot és a súgó sem segített rajtam. De égető nagy szükségem lenne rá, hogy használatba tudjam venni, mivel telepíteni szeretném rá a digitális rajztáblám használatához szükséges programot. Nagyon köszönöm a segítséget.

2017. márc. 31. 17:05
 1/2 sharkxxx ***** válasza:

A Windows-ban menj bele a Sajátgép-be, hogy lássad az egyégeket.

A CD lejáttszóra kattints rá a jobb egérgombbal, hogy bejöjjön a menü.

A menüben kattints a Kiadás menüpontra.


Ha ez nem segít, akkor keress a CD lejáttszó elején egy 2 miliméternél kisebb kör alakú lyukat, és dugj bele egy tűt.

2017. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:

Megjegyzés az előzőhöz: ha a kis lyukon benyomtad a tűt, az egy mechanikus reteszt old fel a lejátszóban, és kézzel elölről óvatosan ki lehet lazítani a tálcát, majd lassan kihúzni. Ezt érdemesebb kikapcsolt gépen csinálni.


Ha a lejátszó nyitógombja működik rosszul, akkor vannak apró programok csak a nyitásra és csukásra. De előbb nézd meg, hogy mechanikusan ki tudod-e nyitni, nem sérült-e.

2017. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!