Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a pc-ről ( HP Compaq)? Jó lesz erre egy 100mb-es internet vagy gyorsabb kéne?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon Dual Core 5000B 2,60 GHz


Ram: 2 gb (1,75 használható)


32 bites operációs rendszer


A (C:) meghajtón 120gb szabad hely van,bár ez nem tudom mennyire számít.


Videókártya: ATI Readon 3100 Graphics


Most lesz bekötve a net és 100mb lett rendelve,egy gép van a lakásban,csak egy lesz használatban. Ilyen paraméterekkel szerintetek "jól" lehet netezni? Youtube,filmnézés nem lesz nagyon lassú? És úgy általában mit mondanátok ilyen adatokra?


Most jelenleg net nélkül nekem nem lassú,nem szokott fagyni,lassulni.Néha másolgatok át zenéket,filmeket,több gb-ot,de szerintem szépen csinálja a dolgát.


2017. ápr. 2. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Most látom,hogy mbit helyett mindenhol mb-ot írtam...na mindegy,remélem azért érthető így is.
2017. ápr. 2. 16:22
 2/3 Dongaben ***** válasza:
Nem a 100 Mb-os NET-en fog múlni, mert az még bőven sok is ilyen felhasználásra...
2017. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dongaben ***** válasza:
Csak kontrollképp: Nálam 50 Mbit/s NET van. Internetes TV előfizetésem van, mert jóval olcsóbb, mint az IPTV, és minden benne van, amit TV-n nézek. Tehát TV adást is a NET-en keresztül nézek probléma nélkül. Igaz i5 6500-as procival+8 Gb RAM-al. Van egy régebbi laptopom jóval gyengébb felépítménnyel, és annál akadozik a TV adás. Ez csak a gyakorlatban fog "kibukni". A RAM-ot azért érdemes 4 Gb-ra bővíteni.
2017. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!