Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek notebookról?

Mi a véleményetek notebookról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek egy Toshiba nb100 notebookról?

Milyen operációs rendszert érdemes telepíteni? Hány gb ramot lehet belepakolni?



2017. ápr. 2. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább a régi netbook kategória azaz arra jó, hogy kicsi és könnyű, ami mellé elfogadható vagy akár kiemelkedő akksi idő párosulhat. Teljesítményre viszont elég csenevész, nem elég egy asztali gép kiváltására, sőt egy normálisabb telefon vagy tablet sokkal használhatóbb mint egy ilyen...lényegében ezért is pecsételődött meg a klasszikus netbookok sorsa.

Ezek gyakran nem is bővíthetők jól (van amelyikbe a RAM is forrasztva van), de hiába is rakna az ember egy lassú proci mellé sok memóriát, nem lenne tőle táltos a gépezet.

Egy magos Atom proci, max 1GB RAM meg hivatalosan win XP támogatott. Én biztosan hamar földhöz vágnám (volt régebben két netbookunk is, egy ennél gyengébb megy egy modernebb is és mindkettőt utáltuk a feleségemmel).

2017. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ezt ma cseréltem egy allview wii7 tabra. Nekem igazából csak filmnézésre,facebook és a munkáimhoz kell. Mivel művész vagyok sokat segítene ha az adott mintát, egy ilyen készüléken is jól lássam. A tabbal az volt, a baj hogy oldalról nem lehetett látni...


Jelenleg win7 van rajta de ez a szerkesztet verzió. 2 éve volt telepítve. Elégé vírusos is. Nem olyan lassú szerintem egy friss rendszerrel nem lehet olyan rossz.

2017. ápr. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!