Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meglehet nézni valahogy a...

Meglehet nézni valahogy a facebook üzenetet úgy, hogy a küldő ne lássa?

Figyelt kérdés
Mindig ott van a "látta" és az idő is hozzá.de én nem szerteném hogy tudja a küldő,hogy elolvastam az üzenetét.

2017. ápr. 2. 17:21
 1/4 anonim válasza:
kapcsold ki a wifit/mobilnetet és kapcsold be a repülő üzemmódot majd ha elolvastad zárd be a messengert és kapcsold ki a repülő üzemmódot és vissza a wifit/mobilnetet
2017. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számitogépen nézem,nincs messengerem mert maradi vagyok. (Ne zaklassanak mindehol) ott is működik?
2017. ápr. 3. 01:48
 3/4 anonim válasza:
Ott sajnos nem, csak messengeren. Gépen nem hiszem, hogy meglehet úgy nézni. Esteleg próbáld meg úgy, hogy kikapcsolod a netet. Ne haragudj ha nem tudtam segíteni!
2017. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én Google Chrome-t használok a gépen és azon ha letöltöd a Facesnap alkalmazást a bővítményekben és bekapcsolod, akkor ha a Chrome-ba megnyitod a facedet és az üzenetet az akitől jött nem látja hogy elolvastad, viszont neked is majd miután elolvastad, ha ki majd újra belépsz akkor megint újként tünteti fe,l de szerintem ez annyira nem zavaró.

2017. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!