Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb márka? És...

Melyik a legjobb márka? És tényleg rossz az ACER?

Figyelt kérdés
Notebookot/Laptopot szeretnék venni de azt mondták hogy az acer-t hanyagoljam... Miért? És melyik a legjobb márka??? Melyik éri meg? Amelyik olcsó is de jó is 1ben... Köszike előre is :D
2010. máj. 12. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Acer-om van 1.5éve semmi gond sincs vele,nekem tökéletes.
2010. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is laptopot keresgélek, és szerintem az MSI nagyon jó! És viszonylag olcsó is.
2010. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Acerem van, meg Apple-m. Mindkettő jó, igaz az Apple hamarabb került szárvízbe hardver problémák miatt.


Nem tudom mire fel mondták, hogy az Acer nem jó, én szeretem, jó kis gép, amit egy laptoptól elvár az ember, azt ő teljesíti. Két éves, ventillátort kéne benne cserélni, mert zúg, de össz-vissz ennyi gondja van.


Az Apple, hát, én azt is szeretem, de az Acerrel jobban megvagyok elégedve.

2010. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Acer tulaj vagyok. Kb. 1.5 éves a laptop de eddig minden OK vele. A cégnél is van 3, azokkal sincs gond.
2010. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Testvérem Acer-t használ és bevált neki. Én inkább a compaq-nál maradok nekem ez tetszik, de az acer laptopokat is jónak tartom. A lényeg, hogy ha megteheted ne az árakat nézd először!
2010. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pirates válasza:
Több, mint két éve hasznlom az Acer Aspire 5310-es laptopomat. Meg vagyok vele elégedve. Kb. fél évente tisztogatom a fűtőrácsot és a ventillátort. Két hónapja szét kellett kapjam a ventillátort, mert nagyon hangos volt. Egy kis speciális olajat tettem bele, és azóta minden szuper. Laptopokhoz képest olcsó gépek az Acer-ek, és én meg vagyok velük elégedve.
2010. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!