Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ECDL vizsgát úgy is tehetek...

ECDL vizsgát úgy is tehetek ha nem jártam tanfolyamra, de mindent meg tudok csinálni? Elég ha bemegyek egy vizsga központba és megcsinalom? Megkapom ra az okjs bizonyitvanyt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ECDL nem OKJ.

OKJ az egy felnőt képzés és éretségi kötelező oda.

2017. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az okj és az ecdl teljesen különböző dolog. ECDL igazából nem ér semmit, sehol sem kérik már, de meg lehet csinálni csak úgy. OKJ az egy tanfolyam, rengeteg féle van, ált. 2-3 éves képzések ezek
2017. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval eleg ha vizsgazni megyek,tanfolyamra nem kotelezo? Kellene mert nekem tobblet pontot er felvetelihez
2017. ápr. 4. 13:34
 4/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hova ér többlet pontot mert én eddig úg tudtam hogy semmit sem ad?
2017. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendeszeti gimnaziumba, erettsegi utani, mivel fizetos az ECDL ezert tobblet pont, mert suliba meg kellene csinalni,szoval igy nekik egyel kevesebbet kellene fizetni :)
2017. ápr. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!