Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy történhet ilyen? Mit...

Hogy történhet ilyen? Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
üdv,programozók, igy jártam! Valaki "rákattant" a laptopom rendszerére,Wi-fin keresztül. egy régi laptopot rákapcsoltam wifire /ami nem jelszóvédett/utána vettem egy tabletet,ami csak wifis. a laptopom,szerettem volna hálózatra visszatenni,de ez a másik rendszer,nem engedi,önállóan rendelkezik a gépen. Ráadásul , trójai virussal fertőzte meg a tabletem is.tudom,bonyolult,de ez a lényege.A laptopom kiirta,az idegen jelszavát és a környéket,ahol tartózkodik,vagy 80 km-re tőlem. Most már a laptopom kiiktattam a tablet és a wi-fi mégsem működik tökéletesen...jelen van!Bocsánat a "regényért",de rövidebben ,nem tudtam leirni

2017. ápr. 6. 10:04
 1/3 Derwer ***** válasza:

Érthetetlen a leírásod.

Mi fertőzött meg mit, és mi alapján véled úgy, hogy megfertőzödött? Mi a tünet?

Hogy jön ide, hogy laptop fertőzött meg tabletet?

Mi alapján tippeled, hogy 80km-re van tőled a "támadó"?

2017. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miaf
2017. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Szólj egy ismerősödnek, aki ért hozzá, hogy nézze meg mi a helyzet.

2. Menj el egy számítástechnikai szervizbe.

3. Írd le normálisan a kérdést.

4. Vegyél újat.

2017. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!