Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem törölhetem magam fórumról?

Ha nem törölhetem magam fórumról?

Figyelt kérdés
Még jó pár éve tag voltam egy fórumon, de ma már nem akarok az lenni. A fórum ma is él, és írtam a tulajnak, hogy töröljön le engem, és néhány témámat, de semmi. Ilyenkor mit lehet tenni? Semmi olyat nem osztottam meg, ami kompromittáló lenne, de zavar, hogy fent vagyok még, és nem tehetek semmit.
2017. ápr. 6. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmit, ha tiltja a fórum a saját posztok eltávolítását vagy a profil törlését (a szerkesztést talán nem, így egyesével minden posztodat ki tudnád húzni egy random karakterrel).


Sok tulaj amikor beállít magának egy fórummotort hogy azon tárolja a tartalmát, el sem olvassa hogy milyen általános felhasználási feltételek járnak hozzá. Ha ebben találsz valami biztatót, esetleg arra hivatkozhatsz nekik (sunyi, pofátlan ember ilyenkor képes és átírja a szöveget hogy megvédje magát, ha van bármi ami a te álláspontodat erősíti, érdemes lehet legalább egy képernyőképet csinálni róla dátummal).


Bár sokakat hidegen hagy, végső lehetőségként egy ügyvédi felszólítást is megpróbálhatsz, ha tényleg van arra pénzed és energiád hogy ilyen netes csatákat vívj.

2017. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eee... régi phpbb motor ha jól látom. Etikátlan, hogy a saját témáim vagy hzs-eim sem engedi törölni. Profil törlését is max úgy, hogy írok XY-nak. Évekkel ezelőtt írtam már, hogy MINDEN-em törölje, de semmi.
2017. ápr. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!