Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook kérésemre tudja e...

A Facebook kérésemre tudja e törölni a régi már nem használt oldalamat? Az ujj jelszót nem kapom meg mivel azokat az email címeimet régen megszüntettem.

Figyelt kérdés
A Facebook ismerősnek szerettem volna be jelölni de az ismerősnek jelölés helye üres, ez miért van? hogyan tudom ismerősnek jelölni? Vagy netán az ismerősöm állíthatta így be? Sajnos a Facebook e mail címeimet már régen megszüntettem, és a facebook jelszót is elfelejtettem ezért oda már nem tudok bejutni. Kérdezem milyen eljárással tudnám elérni azt hogy a Facebookjaim véglegesen megszűnjenek? Sajnos a Facebook nem válaszol kérdéseimre.
2017. ápr. 6. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Sehogy. Nekem a volt párom rakott fel rólam rólam képeket mintha még együtt lennék meg ilyenek. Csináltam kb 30 kamuprofilt és mindegyikell jelentettem a képeket többször is és semmi nem történt.
2017. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!