Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb laptop...

Melyik a legjobb laptop mérnökinfóhoz (vagy programtervezőhöz)?

Figyelt kérdés

Melyik gépeket ajánljátok?

ASUS gépekből melyik lenne a legmegfelelőbb? (Nem muszáj ASUSnak lennie, csak eddig az volt és nagyon szerettem)



2017. ápr. 6. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a szak miatt akarsz venni laptopot...:D Akkor bármelyik amivel megfelelően fut a linux/windows és nincs akadás. Olyan 120-160 ezer Ft környékiekre gondolok.
2017. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a szak miatt, már ideje lenne egy újnak. Csak ha már ezen az irányon megyek tovább, szeretném a legjobbat választani.
2017. ápr. 6. 23:31
 3/8 Derwer ***** válasza:
100%

Mérnök infón virtuális gépek is befigyelnek. Emiatt azért

-I5-tel mennék vagy I7tel.

-8GB vagy töb RAMmal.

-SSD-re upgradelnék, máskülönben halál lesz.


Mivel suliba kell, ezért a kisebb súly/méret előny. Ahogy a nagy akku is.


No persze az összes kritérium már nem fér bele 160k-ba...

2017. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ára nem számít különösebben. Köszönöm!:)
2017. ápr. 7. 07:15
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-asnak igaza van a virtuális gépekkel..


azonban azt, hogy mindenképpen laptopot vegyél én kétszer is átgodnolnám.

előadásokon és gyakorlatokon semmi, de semmi haszna nincs a laptopnak, sőt inkább figyelem elterelő eszköz (és BME-n elég sokan is buknak ki amiatt, hogy beviszik előadásokra és emiatt nem figyelnek eléggé)


számítógép legnagyobbrészt otthoni feladatokhoz kell (minden más esetben az egyetem kötelessége biztosítani az eszközt)


véleményem szerint egy asztali pc-vel sokkal jobban jár egy ilyen szakos hallgató

2017. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És asztali pc-ben melyik lenne a legmegfelelőbb?
2017. ápr. 7. 14:42
 7/8 Derwer ***** válasza:

Én momentán kb minden órára saját géppel jártam, nem volt probléma. (BMF-NIK) Az odafigyelés szerintem nem azon múlik...

Nekem amúgy érintőkijelzős volt, és OneNote-tal kombinálva kb minden jegyzetem digitális lett, ami rengeteget segített nekem.

2017. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!