Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üzletem facebook oldalát...

Üzletem facebook oldalát hogyan kezelhetik alkalmazottak is anélkül, hogy személyes profilban kellene belépve tartózkodni?

Figyelt kérdés

Ezt eddig megoldottam, hogy létrehoztam egy profilt az üzletnek, de úgy néz ki inaktiválta a fb a profilt, mert személyes okmánnyal kellene igazolni, hogy létező személy. (mivel nem élőlény nem megoldható)

Nos az irodában alkalmazottak is kezelik az oldalt, de azt nem várhatom el senkitől, hogy a személyes profiljukkal legyenek belépve, és más kolléga belenyúljon. Rendben, hogy adhatok nekik admin rangot de az említett probléma akkor is fenn áll. Szóval valamilyen felhasználó-jelszó lenne szükséges amivel kezelhető az oldal "noname" módon.


2017. ápr. 7. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Céges fiókot kell létrehozni!
2017. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No és azt hol találom? Mert regisztrálásnál eleve Vezetéknév Keresztnév amit kér.
2017. ápr. 7. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Hát nem regisztrálásnál, hanem a saját profilodból kell létrehozni, és ahhoz kell kapcsolni.
2017. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te most az oldal létrehozásról beszélsz? Mert az már megvan rég. Nekem olyan prifilra van szükségem amivel az oldalt kezelhetjük névtöl függetlenül.
2017. ápr. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!