Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 2TB-os (UDisk) pendriv...

Csubek81 kérdése:

Van egy 2TB-os (UDisk) pendrive-om, és nem tartja meg az adatokat, a helyet foglalják, de nem látszik semmi. Most exFat (alapértelmezett) fájlrendszerrel van formázva (gyárilag). NTFS-el formázzam, vagy mi a teendőm?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt hogy ilyen kapacitású pendrive-od legyen. Kínai, olcsó vétel, netes rendelés? Akkor jól átvertek vele, örülj ha egyáltalán bármi adat megmarad rajta, amúgy kuka.
2017. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fersk ***** válasza:
2017. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen 2TB-os pendrive-ról tudok, de azt sem lehet még megvásárolni, mint magánszemély, az nem más mint a "Kingston DataTraveler Ultimate GT 2TB".

Ennek van egy "kisebb" testvére is a "Kingston DataTraveler Ultimate GT 1TB", csak ez röpke ~300.000Ft.

2017. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyiért vetted? 2 vagy 3 ezer forint volt ebayen? Munkatársam is vett igaz ő csak 128 gigást, mert azt hitte, hogy jó vétel annyiért. Csak az a gond, hogy valójában 20 gigás, és próbál nem létező helyre is írni, csak az oda írt adatok nincsenek sehol. Kb egy hónapja felgyújtotta szó szerint. Ne higgy a meséknek és vegyél egy normális pendrive-ot hihető kapacitással magyar boltból azzal nem lesz ilyen gond.
2017. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Csak azért kattintottam ide, hogy másnak is az volt-e az első gondolata, mint nekem, és csakugyan nem sok hozzáfűzni valóm akadt.

Jópofa az a délibábos ötlet, hogy a gyártó nem tudja, milyen fájlrendszer való a saját termékére -- én ugyan még soha nem hallottam ilyesmiről, de éppen ez az eredetiség a megragadó... Az ember a legvalószínűtlenebb melléfogást is elnézné másnak, hogy ne kelljen szembenéznie a magáéval.

2017. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!