Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik monitort ajánlanátok?

Melyik monitort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ezek a lehetőségek de ha hasonló ár kategóriába tudtok jobbat akkor szívesen várom ötleteitek


De ezek között mi a különbség? Illetve szerintetek melyik a legjobb? (Főkép játékra lenne használva)



2017. ápr. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindhárom 1ms-os, a Samsung és az AOC TN paneles, az Acer pedig VA. A VA az valamennyire a TN és az IPS között helyezkedik el válaszidő, színtartomány és betekintési szög tekintetében, de inkább a TN-hez van közelebb. A Samsungok IPS helyett PLS-s hasznnálnak, kb. ugyanaz a kettő.

Te tudod mennyire vagy nagy játékos, mondjuk az sem mindegy mit játszol, az 1ms inkább Hardcore FPS-eseknél számít. De mondjuk akkor már a képfrissítés is számít, ami ezeknél szerintem mindnél az alap 60 Hz.

Igazából úgy, hogy nem láttad egyiket sem élőben, nehéz dönteni. Maximum teszteket tudsz nézni. De körülbelül ugyanannyira jársz jól bármelyikkel. Én lehet a VA panelest választanám, mert azt azért talán jobban lehet másra is használni, játékon kívül is. Meg engem eléggé zavarnak a rossz betekintési szögek, de ebben a nagy játékosoknak kompromisszumot kell kötniük.

2017. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen árban mindenképp ezt venném:

[link]


nagyon szép képet ad az AH-IPS panelja.

2017. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!