Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 Automatikus-javítás...

Windows 10 Automatikus-javítás hiba?

Figyelt kérdés
Tehát, mikor elindítottam a gépet akkor megjelent a Windows 10-es logó alatta meg valami olyan szöveg, hogy "Felkészülés az automatikus frissítésre" meg volt ott valami diagnosztikai dolog is. Mikor ez véget ért akkor egy kék háttér töltött be amin valami olyasmi állt, hogy "Automatikus Frissítés (alatta) Ha újraindítja a gépet akoor az esetek nagy részében helyreáll" valami ilyesmi állt ott és mellette 2 opció egy újraindítás és egy speciális lehetőség. Az újraindítást probáltam nem volt jó. A speciális lehetőségnél 2 lehetőség egy visszaállítás és még egy speciális. A speciális lehetőség menü kiadott 6 opciót amit szinte mindet kiprobáltam de nem volt jó semmi sem. Valaki tudna valami megoldást mondani? Esetleg parancssorbol csökkentett üzemmód? Vagy nem tudom. Mégegyszer a gépem Windows 10-es. Az értelmes gyors válaszokat köszönöm!

2017. ápr. 8. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!