Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 bejelentkezésin...

PajtiKGO kérdése:

Windows 10 bejelentkezésin problémát hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Asus számítógépemen kb egy éve win10 van telepítve, amely stabilan működött ez idáig. Pár napja szokásos módon bejelentkeztem, majd bejelentkezést követően azt tapasztaltam, hogy egy teljesen alap asztalt töltött be azzal az üzenettel mellékelve, hogy nem sikerült betölteni a saját fiókomat. Két lehetőséget hozott fel, megpróbálom ismét vagy használom az általa bedobott alap bejelentkezési felületet. Ahogy tapasztaltam a programok rajta vannak, csak ez nekem olyan mint ha egy vad idegen felhasználó fiókjában lennék. Kérdésem az volna, hogyan tudom visszaállítani a felhasználó fiókomat persze ha lehetséges?
2017. ápr. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő visszaállította volna, ha lehetne. Sérültek fájlok. Érdemes lenne a vinyót nézegetni, hogy jól működik-e. Az új fiókot meg állítsd be olyanra, mint a régi volt, és rögtön otthonosabb lesz.
2017. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az új profil testre szabására még azért sem gondolkodtam mert kíváncsi voltam, hogy lehet e valamit vele fabrikálni. De ha nincs más választás akkor jön annak az otthonosabbra való szerkesztése. Csak a régi profil több számítógépen található és telefonon található programmal össze van szinkronizálva...
2017. ápr. 9. 14:15
 3/4 anonim válasza:
Inkább egy újratelepítés kéne. De lehet a merevlemez kezdi megadni magát.
2017. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annak viszont nem nagyon örülök mivel nem olyan régen vettem bele SSD winchestert. A régit pedig USB - rol használom.
2017. ápr. 10. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!