Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az IZombie...

Mennyire megbízható az IZombie GSM?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont ami náluk csak 180.000-190.000 Ft között mozog viszont a Media Markt-ban meg hasonló boltokban az 250.000 Ft körül van. (Tehát az okoskódók kíméljenek az olyanokkal, hogy "ne vegyél GSM-be semmit,mert tuti lopott meg ilyenek és, hogy inkább vegyem meg hivatalos boltban, mert ne sajnáljak 10.000 Ft különbséget főleg, hogy itt 70.000 a különbség és nyílvány szertnék spórolni.) Egy videós (Dazis) is vett tőlük egy ugyan olyan telefont amilyet én is szeretnék, ő azt mondta korrektek és jóba van velük és, hogy őket csak ajálani tudja. Valaki másnak vélemény?

2017. ápr. 9. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
:D :D
2017. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, meg az, hogy eredetiek e a telefonok ennyiért?
2017. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia teljesen megbízhatóak,én nem rég vettem tölük egy iphone 7 plust, és tökéletesen müködik, több ismerösöm is náluk vásárol,szervizeltett egy rossz szót még nem hallotam ròluk , az árról meg csak annyit hogy én rá kérdeztem arra hogy hogy ennyire jó árban árulnak, erre egyszerü választ kaptam, ök nem akarnak meggazdagodni egy db-telefonon mint a üzletek nagy része ahol egy-egy ilyen telefonon több 100-ezret akarnak keresni, végülis nagypn kedvesek elözékenyek és korreket mindenben segítökészek , és minden kérdésedre válaszolnak , szóval nyugodtan menj hozzájuk , a lopott meg mittudom én arról csak annyit hogy manapság nem lehet a városközepén lopott meg hamis árút árulni hisz mindenhol nem csak a nav ,fogyasztó védelem ellenöriz , hanem a gsm-ek terén a rendörök is rendszeresen. Szóval csak ajánlani tudom öket, és annak kimondotan örülök hogy vannak még ilyen emberek akik nem tobbnak ki 70 ezrekkel több pénzt valamiért amitt sokkal olcsobban is meglehet kapni ,csak kicsit körbe kell nézni .

Minden jót ,bocsi a hosszu valaszért

2017. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Johnny1819 válasza:
Szia, szerintem 120% megbízhatóak , mivel a legtöbb vásárlójuk rendör, vagy katona, vagy bármilyen közszolgalatót elvégzö polgár, ezt onnan tudom ,hogy apukam is rendör és ö tölük vette az ö telefonját enyimet és anyujét is , mivel aközszolgálatott elvégzö személyeknek 30%-os ledvezményt kapnak, ezért a vásárlóik nagy részt katona és rendör, apum fél örse is már vett tölük több mindent szóval én is csak ajánlani tudom öket nem volt még rajuk semmilyen panasz csak jót hallani róluk.
2017. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért tudják olcsóbban adni, mert nem magyarországiak a telefonok, hanem sok esetben Közel-Keletről (főkébb az Emirátusokból) származnak. Ergo a szervizeltetése ezen telefonoknak nehézkesebb, hiszen nem tudsz egy olyan papírt vinni a hivatalos szervíznek, amellyel igazolni tudnád a származását. Hiába az 1 év garancia, ezek nem gyártói, hanem bolti garanciák, kvázi a GSM szervizese fogja neked megszerelni, ha meghibásodik a készülék. Mindezek mellett a jelentős árrés, ami miatt mégis vonzó GSM-ektől vásárolni.
2017. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!