Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen apró, ötletes ajándékot...

Milyen apró, ötletes ajándékot adhatnék egy mérnökinformatikusnak, akinek a munkája a hobbija is?

Figyelt kérdés

Speciális dolgot nem szeretnék, mert azt úgysem tudok nélküle venni, nem tudom, miből milyet lehet, de szeretném meglepni valami ötletes aprósággal.

Van esetleg valami ötletetek? Bármilyen tippet köszönök :)


2017. ápr. 9. 22:34
 1/5 anonim válasza:
[link] múlt héten láttam ilyet élőben, nagyon menő.
2017. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3D nyomtató. Esetleg egy USB3.0-ás ütés, és vízálló pendrive. Gyors pendrive mindig kell.
2017. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: jesszus :D ez ötletes tényleg, csak szerintem nem használná, mert a szüleivel lakik még. Azért köszönöm.

2.: ez jó ötlet, megfontolom

2017. ápr. 9. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vegyél olyat, amihez nem értesz te is legalább annyira, mint ő, mert abból csak kínos helyzetek alakulhatnak ki.


Szerintem jobb lenne, ha nem a szakmájával kapcsolatos dolgot vennél, viszont ha mégis ragaszkodsz hozzá, egy ötletes bögrét ajánlok. Láttam néhány nagyon jó feliratút, pl: "Cup<T>" vagy "Programmer: an organism that converts coffee to code".

2017. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm, a bögre jó ötlet, úgyis gyűjti
2017. ápr. 10. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!