Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepítés hiba?

Windows telepítés hiba?

Figyelt kérdés
Bármikor bárhogyan szeretném újra telepíteni a gépemet, "Meghatározatlan hiba"-t dob be. Próbáltam lemezről, pendriveról, és sima Mediacreationtool-al is. 32bit/64bit semmi sem megy rá. Jelenleg Win10-em van, próbáltam ezt is újra rakni + win8-at és win8.1-et is. Semmi nem jó. :c

2017. ápr. 12. 12:33
 1/4 lali51 ***** válasza:
Hdd-t ellenőrizd le.
2017. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj egy linuxt telepíteni, csak tesztképpen. Ha nem megy fel, fog neked értelmesebb hibaüzenetet adni, amiből a probléma megtalálható.
2017. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Próbáltam Hard Disk Sentinel-el, de nem ír semmi különöset.


#2 Laptopról van szó, ami win8 támogatott (win8 alatt semmit nem futtat). Régen amikor megvettem próbáltam win7-et rátenni, de nem engedte.

2017. ápr. 12. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Linuxot szó szerint nem kell telepíteni, anélkül is használható nagyon alapszinten.

Vedd ki a hdd-t és formázd le az összes részét, tedd egy partícióra, utána tedd vissza és próbáld telepíteni, ha azt írja hogy nem lehet létrehozni akkor töröld, majd hozz létre ujjat és formázd.

Bioszt se ártana resetelni sztem.

2017. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!