Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok viszonylag olcsó xbox...

Tudtok viszonylag olcsó xbox kontrollert PC-hez? Lehetőleg 5000 FT alatt, de nem baj ha kicsit drágább de ne legyen 15000 FT

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha linkelsz nekem tojást 8 forint alatt, meg autót 10000 alatt, akkor mutatok én is kontrollert.
2017. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
Én most ilyet használok. [link] Kicsit drágábban vettem, de lényeg, hogy a rendszer xbox kontrollerként kezeli. Plusz sosem volt vele gondom játékokban. Amelyik támogatta, az mind rendesen működött vele. Annyi érdekességet tapasztaltam, hogy ha indítás után csatlakoztatom, akkor Xbox kontrollerként jelenik meg az eszközök és nyomtatók menüben, de ha gépindításkor már csatlakoztatva van, akkor playstation kontrollerként érzékeli. Teljesen jó, nekem tetszik.
2017. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #2 ez a FIFA-hoz is jó? mert van egy ilyen ár kategóriás kontrollerem de azon cselezni nem lehet.

Ez arra alkalmas?

2017. ápr. 14. 14:06
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Hát a FIFA-t pont nem próbáltam. Meg sok mást sem, de minden nélkül működött eddig. Beállítani nem kellett és olyan sem volt, hogy ne érzékelte volna akár egy gombját sem az alkalmazás.
2017. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!