Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonomról egyszer csak...

A telefonomról egyszer csak eltűnt az ingyenes Viber? Mástól is hallottam. Helyreállítható?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy tűnt el!? Elbújt két app mögé!? :-D
2017. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az SD-re kellene mentegetni
2017. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer mar nekem is eltunt. Ujra feltettem azota mukodik.

(SD-n)

2017. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is már kétszer eltűnt ,csak az ikon volt és ha rámentem az írta,hogy aktiváljam már csak két lépés és adjam meg a számot,pedig eddig is ezen a telefonon volt a viber! Már újra telepítettem kb.1 évig ment,most megint kiírta,hogy telepítsem és adjam meg a tel.számot.A megadott tel.szám után meg kiírta,hogy nincs net,pedig van net,mert más meg működik pl.gmail üzenetek. Kb. egy hete nem tudom újra aktiválni és én sem tudom,hogy miért.Valaki tudja,hogy miért kell újra feltenni és most miért nem sikerül?
2018. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos72 válasza:

Nekem is pont ez volt egyszer csak kérte, hogy adjam meg számot stb..

Csináltam napi biztonsági mentést, de a rejtett üzenetek és média fájlok eltűntek. Fasza!

2021. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!