Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a rendszernek?

Mi a baja a rendszernek?

Figyelt kérdés
Mikor jobb klikkel rákattintok valamelyik fájlra és a tulajdonság fülre megyek nem történik semmi és már eléggé idegesítő. Valamint a vezérlőpultba megpróbáltam kikapcsolni a tűzfalat, átengedni rajta programokat de amikor a programok átengedésénél rámegyek a "beállítások módosítására" szintén nem történik semmi. Ha újra kell telepíteni a gépet akkor az lehetséges hogy csak a windows-ot telepítem újra és a többi adat megmarad? Vagy újratelepítés nélkül is meg lehet csináni?

#tűzfal #újratelepítés #tulajdonság #rendszerhiba #fájlok átengedése tűzfalon #tűzfal kikapcsolása
2017. ápr. 14. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valszeg valami virus ami belassitja. Csak a C meghajtod formázd akkor a többi meghajton megmarad minden.
2017. ápr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a C-t leformázom és ugye az adatvesztéssel jár azon a meghajtón, akkor a OS megmarad vagy újra kell telepítenem?
2017. ápr. 25. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha leformázod akkor mindent eltűntet a C-ről ,és oda újra rakja az Op rendszert, általában ez megoldja az ilyen bajokat. Ami a többi meghajtón van az marad.
2017. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
külön nem is lehet formázni szerintem, csak újratelepítés útján
2017. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. ápr. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!