Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Játszottam egy játékkal és túlmelegedett valami, gondolom a videókártya mert az volt nagyon meleg. Már volt ilyen de akkor mindig amikor lehűlt akkor bekapcsolt. De most ha megpróbálom bekapcsolni akkor nem csinál semmit. Mi lehet a baja?

2017. ápr. 15. 12:44
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

A túlmelegedést sosem szabad félvállról venni, mert veszélyes az alkatrészekre. Olyankor mindig meg kell próbálni javítani a hűtésen. Még akár egy rossz tápegység is okozhat melegedést.


Bármi elszállhat benne ilyenkor, szerintem szerviz lesz a dologból.

Esetleg megnézheted másik videokártyával. Ha meg van benne integrált is, akkor azzal úgy, hogy kiszereled a kártyát.

2017. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor gyorsan megnézem egy másik videokártyával
2017. ápr. 15. 13:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Másik videokártyával se volt jó :/
2017. ápr. 15. 13:16
 4/7 123krisz123 válasza:
Nekem is volt hasonló problémám. Próbáld meg kitakaritani a gépet, a por is túl melegedést tud okozni. Pl proci hütöjét szedd le és a rács alatt is nézd meg stb.. Ha nem poros akkor lehet hogy ez a baj..
2017. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 123krisz123 válasza:
*ha poros
2017. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baja egy település :)
2017. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam :D A táppal volt a baj.
2017. ápr. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!