Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó taktikai FPS-t...

Milyen jó taktikai FPS-t tudnátok ajánlani, amely együttműködő módban is játszható?

Figyelt kérdés

Fiaimmal egy csapatban szeretnék cooperative módban játszani. Viszont a PvP-t nem szeretem hitbox, eseménykésések és a csalók miatt vagy csupán azért, mert nem vagyok tehetséges és így érvényesülni sem tudok kellőképpen, röviden: csekély a sikerélmény. Szóval PvE esetén nem jönnek elő azok a problémák és irreális helyzetek, amelyek felidegesítenek PvP során.

Amit próbáltam és hosszabb távon nem vált be a fentebb taglaltak miatt:

CS:GO, R6: Siege.

(Ezekben BOT-ok ellen vagy Terrorist Hunt-ban messze nem lehet kihasználni az egyébként PvP esetén lehetséges képességeket.)

Az Arma sorozat játékmenete túl összetett és túl hosszú egy "bevetés" ahhoz, hogy gyerekekkel játszak.

Killing Floor 2 például a legtöbb kritériumnak megfelel; jó és vicces, de egy idő után egysíkú és nem igazán taktikai. :-)

A Ghost Recon első tagjaival játszottam és az nagyjából meg is felelt, de grafikailag mára már nem elég látványos a kölköknek. (Újabb GR-okat nem ismerem.) Szóval valami hasonlóra gondoltam, ahol küldetésket közösen lehet végig vinni, ahol a csapatmunka fontos. Akár "Sci-Fi" környezetben is.


Összefoglalva: Taktikai FPS, PvE, küldetések játszhatóak cooperative módban, csapatmunka orientált, nem feltétlenül jelenkori katonai környezetben. Lehetőleg ne váljon egysíkúvá pár hét múlva, hanem kellő tartalommal bírjon több hónapos játékhoz.



2017. ápr. 15. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Insurgency

RainbowSix Siege

Ghost Recon Wildlends


amúgy Sztimen keress olyan játékokat ;)

2017. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!


- Mint írtam, R6: Siege nem jött be. PvE része gyenge.

- Ghost Recon Wildlands-ot már kinéztem, komolyabb leárazásra várok.

- Steamen nekem nem sikerült egyértelműen PvE-re szűrnöm,

mert a legtöbb PvP-re kihegyezett játéknak van PvE része is(ami általában jóval gyatrább).


- Insurgency PvE módja mennyire életképes szerinted? Csak amiatt érdemes megvenni? Nem lesz pár nap/hét után egysíkú?

2017. ápr. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!