Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két éve vásároltam egy (LENOVO...

Két éve vásároltam egy (LENOVO) laptopot, azzal, hogy a MICROSOFT a rajta levő W8.1-et lecseréli W10-re, neten. Ez meg is történt Most viszont április 15-én az egész laptopról szinte minden eltűnt. Találkoztatok hasonlóval?

Figyelt kérdés
(95%-ban) az op. W8.1-re visszaállt. Véleményem szerint becsaptak, a MICROSOFT manipulál.Találkoztatok hasonlóval?
2017. ápr. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Világméretű összeesküvések helyett annak kellene utánanézni hogy történt-e bármilyen technikai/szoftveres probléma ami nem tette lehetővé a frissítést, így összeomlás helyett a rendszer helyreállította magát 8.1-re recovery-ből.


[link]

2017. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem oldja meg a problémámat! Legálisan vettem, legálisan kaptam és egy pillanat alatt megszűnt a lehetőség, hiszen nincs eredeti adathordozó.
2017. ápr. 16. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is kell, le lehet tölteni a Microsoft-tól itt:


[link]


Mivel már volt win10 a gépeden telepítés után automatikusan aktiválni fogja, amint nethez jut.


Megjegyzem ez elég fura történet, valami nem teljesen oké a gépeddel. Javaslom csinálj egy tiszta újratelepítést (formázással), gondolom a frissítés óta még nem volt újra telepítve.

2017. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, de a letöltés után órákig valamit töltögetett, eredmény nélkül.
2017. ápr. 18. 09:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Lenovo lecserélve!
2017. ápr. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!