Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a különbség egy Tdk...

Mi lehet a különbség egy Tdk és egy Maxell írható cd közt?

Figyelt kérdés
Az autós cd lejátszó az írott tdk-kat beolvassa de a maxelleket nehezen vagy egyáltalán nem. Pedig a tdk lemezeket vagy 8 éve írtam ki a maxellek pedig pár napja, mégsem szereti. Mindíg a lehető leg lassabban írom a lemezeket.

2017. ápr. 16. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik márkanév alatt találsz jobb és rosszabb minőségű termékeket. Nem a néven múlik. Lemezből egyébként a Verbatim az etalon.
2017. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maxell lemezeket kerüld! Az is lehet újabb gyártású, ezért a régi lejátszók nem szeretik. De inkább gyatrák. Nekem csak gondom volt velük.

Szerintem is a Verbatimban nem fogsz csalódni. Abból is a Crystal. Kékes a felülete.

2017. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a lemez jól van megírva, akkor tökmindegy, hogy milyen márka. A probléma az írással és a visszaolvasással van.
2017. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam egy Acme márkájú lemezt, és úgy néz ki ezzel semmi gond. A maxelt továbbra sem olvassa be, pedig ugyan úgy, ugyan azzal, ugyanazokat a zenéket írtam ki.
2017. jún. 17. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Hibás a lejátszó, mert kivételezik a Maxell lemezekkel, cserélni kell
2019. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!