Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp-m van és valamiért...

Windows xp-m van és valamiért automatikusan telepíteni akarja saját magát. Mi a baja? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel elkezdem telepíteni sikerült is, de nem megy el az üdvözlő képernyőig. Mindig telepíteni akarja kivettem a cd-ét kikapcsoltam de ugyanaz. 18éves vagyok de nem akarlak gyorsabb gépet venni. Persze az egész osztályomnak erősebb gépük van...

2017. ápr. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Gyorsabb gép pénzbe kerül. (Mint szinte - a levegővételen kívül - minden ezen a bolygón). Sok pénzbe.

2. 18 éves vagy, elmehetsz dolgozni. A saját pénzedet (amit magad megkeresel) - ha eltartanak, és feltételezem, ez a helyzet - arra költöd, amire akarod.

3. Hogy a kérdésedre válaszoljak, ha telepíteni akarja magát, az gáz. Ha van rajta oprendszer, akkor nyomj neki egy mégsét, és kész.Ha nincs,, akkor nyomkodd végig a telepítőt...és alapbeállításokkal rakd fel (ha nem értesz hozzá, akkor csak mindig kattints a Tovább gombra, így lényegében az alapértelmezett értékekkel megy fel a rendszer)


Amúgy szerintem - még ha gyengébb is a géped - célszerű legalább egy Windows7-et feltenni. Az XP támogatása már lejárt, nincs hozzá frissítés, a 7-est pedig még évekig frissítik.

2017. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ma reggel elkezdem telepíteni ..."

az XP telepítése közben, CSAK EGYSZER nyomj meg egy billentyűt, amikor azt kéri!

következőleg amikor kéri, NE NYOMJ MEG SEMMIT!

így folytatni fogja a telepítést és be is fejezi.

2017. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak tippjeim vannak..

Töröld a C-t egy külső dokkolóval pl.

Reseteld a bioszt, lehet javít vmit.

A boot sorrendet állítsd kézzel, F12 szokott lenni.

Ha baj lesz vele még ott a linux, az se rossz.

https://www.youtube.com/watch?v=0yssgnYoi_c

2017. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én alapnak vettem hogy a kérdező fel tud telepíteni egy XP-t.. :-/ rosszul tettem??
2017. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Újraindítás után sokan nyomnak billentyűt, amikor már nem kéne. Ahogy javasolták, akkor már nem kell.

Egyébként, ha valaki még nem telepített, annak tök mindegy mit telepít. Win10-et vagy win 98-at...

2017. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gábor69 ***** válasza:
Sokan belekötnek az XP-be , pedig nem kéne .. Sok embernek nem telik erősebb , drágább gépre , ezt vegyük figyelembe ...lécci .. A második válaszoló mondta meg a frankót ,, persze az elsőben is van igazság . Beírásbol nehéz elképzelnünk rutinosoknak , hogy a kérdező vajon mit lát a gépén és mit csinál . Kérdező : lécci írd meg a gép paramétereit . Hátha elég a windows 7-nek , abból az alap Starter verziónak . Mert az XP bár elavult , de sokan használják régi gépen , én is . (másik gépemen Windows 7 Starter fut , nagyjábol annyi a gépigénye mint az XP SP3-nak )
2017. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!