Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem tudok teljes képernyő...

Pibadi17 kérdése:

Mért nem tudok teljes képernyő módban játszani? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég fel lett téve a win 10 a gépre és mióta ez van fent valamelyik játék nem fut teljes képernyő módban ugy értve a hossza az jó a képnek,de alul és felül van 2 db fekete csík!,pl:A Crysis 3 az megy teljes képernyőn,de az assassin's Creed black flag már nem és még kb 6 játék..stb beállítom,hogy teljes képernyőn fussanak és semmi,a felbontás 1440x900 és így van beállítva a játék is!a monitor márkája Samsung,nagyon pontosan nem tudom megmondani most sajnos,de egy lcd monitor! Már olvastam utána de pontos választ nem találok rá!Egyébként win 7-el nem csinálta ezt!Valaki segítsen,előre is köszönöm!

#képernyő #felbontás #Win 10 Teljes képernyő
2017. ápr. 20. 19:49
 1/6 Vok! válasza:

Az 1440x900 az a felbontása a képnek (játéknak).

A játékban állítsd be a fullscreen-t 4:3-ra, de hogy ha a windows-ban is mondjuk kicsi a kép akkor a képernyő felbontást nézd meg, és ott állítsd be a legmagasabb felbontást.

2017. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem mindegyik játéknál lehet beállítani a képarányt csak a felbontást és a felbontást hiába állítgatom a csík nem szűnik meg és full secenre van állítva!
2017. ápr. 20. 20:34
 3/6 A kérdező kommentje:
*fullsceen
2017. ápr. 20. 20:34
 4/6 Vok! válasza:
akkor állítsd be a monitoron a képet a Wide gombbal amikor a játékban vagy és akkor talán jó lesz.
2017. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát a wide gomb az melyik :D Bocsi de kicsit szájbarágósabban,mert a monitoromon nincs ilyen gomb se a menüjében ilyen megnevezés?

Videókártya driver a legfrisebb van fent,hát már nem tudom mit kéne csinálni mert win7-en nem volt ilyen problémám!

Egyébként azt vettem észre,hogy ha a játékban 1366x768 -ra állítom akkor beadja teljes képernyőre a játékot,hát ez elég fura...

Ha nem lesz megoldás használom így!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. ápr. 23. 20:20
 6/6 Vok! válasza:
akkor ott a játékon belül kell állítani a felbontást, állítsd a felbontást a monitorodhoz viszonyítva amennyi felbontású a monitor annyira állítsd, szóval a legmagasabbra. És akkor nem lessz benne csík (és ha gyenge a géped akkor 800x600, 960x576, 1280x720 stb mert ezek analóg felbontások) próbáld végig és meglátod.
2017. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!