Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jön föl állandóan ez a...

Miért jön föl állandóan ez a hiba üzenet: "Az eszköz (Nvidia GeForce GTX 950M) nem távolítható el, és nem lehet kiadni vagy leválasztani"?

Figyelt kérdés

A hiba üzenet után nem is jelzi a video kártyámat, csak ha újra indítom a gépet. Rendszeresen frissítem a drivereket, most a legutolsót amikor csináltam az experience-en keresztül, azt írta ki, hogy a frissítés nem végezhető el, és azóta dobja fel folyamatosan ezt a hiba üzenetet. Azóta töröltem és újra telepítettem a drivereket, az experience-t is, mégsem oldódott meg a probléma. Elképzelhető, hogy ez valami vírustól vagy maga a kártya sérüléséből fakad, vagy "csak" az illesztő programmal van baj? Előre is köszönöm a segítséget!

Megtaláltam egy pár évvel ezelőtti kérdést erre a problémára de már teljesen más verzió számok vannak.

A laptop Asus K501L (Intel Core i7-5500U, GeForce 950M, windows 7 professional)



2017. ápr. 21. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdésben ott a válasz. én is meg jártam igy pc-n.
2017. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!