Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell Word-ben olyan...

Hogy kell Word-ben olyan betűt írni, ami felett kalap jel van?

Figyelt kérdés
Matematikai egyenlethez kell.

2017. ápr. 22. 13:51
 1/5 Derwer ***** válasza:
ALTGR+3 a billentyűje.
2017. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ennek hatására ezt kaptam: ^x. Nekem olyan kell, ahol pontosan felette van.
2017. ápr. 22. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszúrás->Szimbólum->További szimbólumok


Itt kidob jó pár száz karaktert, szerintem meg fogod köztük találni azt, amit keresel. (De ha nem, akkor írd le mi kellene, ide is le tudjuk írni az a szimbólumot, te meg majd be tudod másolni a megfelelő helyre.)

2017. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszúrás -> Egyenlet -> Új egyenlet -> Nyilak és vonások (Jobb oldalt felül)-> Válaszd ki, és katt a négyzetbe, majd katt ki


Ezzel az a baj, hogy nem minden oldal támogatja, tehát ide pl. nem lehet beszúrni, csak úgy, hogy leszedi a kalapot. De Wordben, Wikipédián működik.

2017. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Wordben matekozni olyan, mint zoknival fűrészelni. Ha matematikai szöveg kell, akkor LaTeX, ha meg csak egyetlen karakter miatt, akkor fényképezd/rajzold le, és Ctrl-C/Ctrl-V.
2017. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!