Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bootolható pendrive készítése,...

Bootolható pendrive készítése, hogyan?

Figyelt kérdés
Nos lenne egy Samsung N145 Plus laptop amin eredetileg Windows 7 Starter van, de ahhoz az 1GB ramhoz és az Intel Atom 1.66ghz procihoz elég sok és XP t szeretnék rátenni de csak USB foglalat van rajta. Rufus al probáltam és Yumi val is bootol de elindul ahogy az elején szokta telepítésnél az XP és onnanstol kezdve újra indul a gép és már indítja a windows 7 et.

2017. ápr. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel maga a telepítő a Vista óta teljesen más.

WinToFlash-el lehet.

2017. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább rakj rá egy Linux mint XFCE-t. A ram úgyis a böngészőhöz lesz lesz kevés, de legalább lesznek lehetőségeid. Ram bővítés nem jöhet szóba? Nem ismerem a gépet, azért kérdem.
2017. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a laptopot hugomtol kaptam meg mert kapott egy asztali gépet ez egy Samsung N145Plus laptop ddr3 mas de hogy milyen Memória megy bele sajnos nem tudom. Egyébként ezen énis filóztam tehát ez egy netbook
2017. ápr. 23. 19:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Visszatérve eljutottam fel is telepítettem az XP t. Ncore rol leszedtem Rufusal sikerült tutoriallal nem Fat32 be csináltam és most megált a: Windows telepítése

Windows XP Professional Service Pack 3 CD 'asms' Fájlja szükséges

2017. ápr. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!