Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Fejre állt a lépernőm...

SOS! Fejre állt a lépernőm hülye felbontásban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy régebbi autós játékkal játszottam (ez azért fontos, mert ilyenkor átáll 800-as felbontásra) és benyomhattam valami billentyűkombinációt, mert hirtelen fekete lett a képernyő. Ekkor kinyomtam a gépet, majd újraindítottam. És ekkor már fejjel lefelé jelent meg minden. Persze jobb klikk az asztalra, majd képernyő-beállítások, és itt meg is van a tájolás, de mivel a felbontás miatt le van vágva a képernyő két oldalán a cucc, így nem tudok rányomni semmi olyasmire, hogy alkalmazás vagy oké, és kicsinyíteni sem tudom az ablakot.

2017. ápr. 24. 13:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Na, végül megoldottam:

2 klikk a fejlécre, így középre ugrik az ablak. De még így se volt jó, mert az Alkalmazás gombot takarta a tálca, így előbb be kellett állítanom az automatikus elrejtést. Aztán már csak a felbontást kellett beállítanom helyese.

2017. ápr. 24. 13:39
 2/2 anonim válasza:
Nekem is csinált ilyet. Asszem az AltGr billentyűvel van valami kombináció. Én régi Tarzanos játékkal játszottam :D
2017. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!