Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonomon nincs elég hely...

A telefonomon nincs elég hely az Instagram alkalmazásra, pedig 16GB memóriát tettem bele. Ezen ez nem segít? Vagy mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem, hogy mégis volt, hogy eljutottam arra az oldalra, ahol azt kérte, lépjek be. De csak emaillel lehetett. Én asztali gépen csináltam már felhasználónevet magamnak, de azt hol írhatom be?
2017. ápr. 28. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:

alkalmazást a BELSŐ memóriába menti


GOOGLE fiók kell?


Ehhez a beállítások/fiókok/fiók hozzáad. nál tudsz hozzá adni ilyet

2017. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, de pont hogy nem google fiókkal szeretnék bejelentkezni, hanem felhasználónév-jelszó kombóval, mert van már ilyenem, de eddig csak nézegettem ismerősök képeit.


Igen, most már én is értem, hogy a belső memóriáról van szó, de azon nem lehetséges bővíteni? Van olyan, hogy ezen a telefonon egyszerűen nem fut? Mert amúgy csak messenger és szótár, ezek a programok vannak rá letöltve.

Köszönöm a választ.

2017. ápr. 30. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, van felhasználó+jelszó, de azt a felhasználót egy email címmel regsztráltad nem?

Lépj be azzal az emaillel, esetleg próbáld meg a felh.nevedet beírni

2017. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2017. máj. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!