Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Szóval a torrentoldalon...

Üdv! Szóval a torrentoldalon észrevettem hogy passzív vagyok. De sehogysem tudom magam aktivvá tenni. Ötlet?

Figyelt kérdés
Mert a modemem menüjében (Sagem Fast 1201) sehol sem találok olyat hogy NAT. Próbáltam keresni hozzá firmware-t de egy sincs a neten. A netem 8 megás invitel. Win 7 64 bitem van.Ja a tűzfalat már átnéztem (beépitett van) azzal nem lehet gond.
2010. máj. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a konkrét típus nincs itt, de több Sagem Fast van. Gondolom valamelyiknek hasonlít a menűje a tiédre.

[link]

2010. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
huhú én ezzel hónapokon át,mindent kipróbálva szenvedtem, de én is passzív vagyok :) besokalltam azt béreltem egy szerót,azzal töltök fel le, ami kell azt meg FTP-n keresztül leszedem,plafon sebességgel,nem nézve hány letöltő,passziv e vagy aktív
2010. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket,de itt már jártam.Végig néztem,mindegyiknek teljesen más a menüje fogalmam sincs mit kéne beállitani.


A 2. kommentelőnek pedig: Hát kösz.Én már évek óta aktiv vagyok,nem állitottam át semmit mégis passziv lettem,és ez idgesit.Nem fogok csak ezért szerót bérelni ááá.Valami megoldásnak kell lennie!

2010. máj. 14. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Használati utasítása nincs már meg a modemnek?

Lehet "virtual server"-ként szerepel a menňben.

2010. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De megvan,de olyat se láttam.


Kinomban kikapcsoltam a beépitett tűzfalat és ez megoldotta a problémát!OO Ezek szerint meghülyült mert én ugyan semmit sem állitottam át rajta...

Álmomban se gondoltam volna hogy ezzel van baja...pont azért mert azelőtt jó volt és nem piszkáltam bele...


Köszönöm a segitséget!

2010. máj. 15. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
23:21 vagyok,akkor segíts te nekem, hogy kapcsoltad ki azt a túzfalat?
2010. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogyhogy hogy?


Vezérlőpult/Windows tűzfal/A windows tűzfal be és kikapcsolása


De csak először kapcsoltam ki...próbaképp.Most bekapcsoltam úgy hogy az összes bitcometes jegyzést töröltem belőle,és bevéste magának az új portot.

2010. máj. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!