Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a laptopot a hasamra téve...

Ha a laptopot a hasamra téve használom az káros?

Figyelt kérdés
A laptopommal már lassan egy éve, mióta megvan azt szoktam csinálni, hogy az ágyban fekve, mikor pihenek magam elé, a hasamra, vagy a derekam felé rakom. Anyukám mióta észrevette mondogatja hogy ez borzasztó mert a sok sugár miatt beteg is lehetek, nagyon káros amit csinálok. Persze azóta használok kis asztalt amit direkt erre találtak ki, és úgy használom, de ez tényleg igaz, tényleg káros? És beteg is lehettem volna miatta?

2017. ápr. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Max ha a tojásaidra rakod, és eléggé melegíti őket, akkor lehet impotens leszel, de sugárzásról még nem hallottam efelől semmit! Én is így használom!
2017. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 impotens nem lehet tőle, legfeljebb meddő. Gyengék lesznek a spermiumok. Állítólag a taxizás elég veszélyes ebből a szempontból.


A laptop hűtésének viszont nem tesz jót, ráadásul telemehet szösszel.

2017. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meddők a nők, a férfiaknál magtalannak hívják.


A meleg ami nem annyira egészséges, a gigaherzek meg nem annyira sugárzódnak ki hogy bizonyítottan károsak lennének.

2017. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sugarak nincsenek, de ha nyomja a hasad, az gyomorégést, az pedig hosszabb távon gyomorfekélyt okozhat. Szerezz egy kis asztalt, amit ágyban reggelizéshez használnak, és rakd arra.
2017. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D De értem a mondanivalókat, és inkább az asztalos megoldásnál maradok szerintem, de azért érdekelt ebből alakulhat-e ki valamilyen betegség. Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 28. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindig ülve a combomra tettem, és hajlamos vagyok ilyen hajszál-viszeresedésre.

Ahol nyomta és folyamatosan meleg volt, ott jobban kijöttek az erek, azóta abbahagytam ezt.

2017. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szellőzés a legnagyobb probléma. A laptop is sugárzik,

ugye a WiFi is egy RF sugárzás, de elviekben nem okoz

gondot. Vannak emberek, akik nagyon érzékenyek erre, de

ha nem vagy tőle rosszul, semmi gondod nem lesz (elviekben).

2017. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!