Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fájlokat másolni?

Miért nem tudok fájlokat másolni?

Figyelt kérdés

A telefonomra nem tudok semmilyen fájlt másolni a laptopomról, se USB-vel, se Bluetooth-on. Mindegyiket újraindítottam, megpróbáltam újra, de megakad rögtön az elején. Megpróbáltam random más fájlokkal, de a gépem azt írja ki, hogy lehet, hogy a telefon nem fogja tudni megjeleníteni azokat, de ha ennek ellenére is másolni akarom, újra megáll. Elindul a csík, hogy másolja, de rögtön az elején meg is áll. Olyan képek is voltak, amikkel nem kellene, hogy gondja legyen, mert korábban pont ezzel a telefonnal csináltam őket. A laptop máshova (pl. pendrive-ra) simán tudott átrakni bármit, ebből gondolom, hogy a telefonnal van a baj. A telefonom egy négyéves Samsung galay express, a laptop

Acer és Win7 fut rajta, ha ez segít.



2017. ápr. 30. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lehet a telefont mass storage módban csatlakoztatni, akkor tedd azt, és úgy biztosan működni fog. Ha nem lehet, akkor nem egyértelmű, mi a gond. Windows 7-nek a médiaeszközöket natívan tudni kell kezelni. Próbálj egy másolást otthagyni hosszabb időre, órákig, éjszakára, vagy ilyesmi. Derüljön ki, hogy legalább lassan halad-e.
2017. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok jártas ebben, de mi az a mass storage mód?
2017. ápr. 30. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!