Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a multiplayer...

Hogyan kell a multiplayer FPS-játékokkal játszani, hogy ne lőjenek le mindig?

Figyelt kérdés
Én nagyon gyenge vagyok benne. Van most egy játék, ami ingyenes, bár pénzért lehetne plusz dolgokat venni benne. Halott a játék, de azért szoktak fenn lenni pár tucatnyian. Na most engem állandóan megölnek, én meg nem tudom őket megölni. Ha összetalálkozok valakivel, szinte mindig ő lő le előbb, mindegy, hogy én látom meg előbb sokszor, én sokszor alig sebzem meg. Lelőnek 1 méterről, 5 méterről, 30 méterről (én sokszor nem is látom, honnan lőnek le, pedig nem távszöves puskát használnak, távcső nélkül meg elég gyenge a zoomolás). Volt, hogy 3 méterről hátulról lőttem valakire, mégis ő győzött. Erősebb a mellényük, fegyverük? A másik, hogy ezek összevissza ugrálnak. Mikor lőnek, akkor a fedezékből kimennek és vissza, 1 vs 1 is ugrálnak, jobbra-balra mennek közben. Csakhogy egyik kézzel az egérrel kell céloznom, ill. irányt váltanom, a másikkal meg mennem, sőt, futnom is, ami mindjárt egyszerre két gomb lenyomása. Már jobbra-balra oldalazni is nehéz, az ugrás gomb tök messze van, de ha közel lenne, akkor is nehéz lenne. Hogy csinálják? Egyszerre 3 gomb lenyomását meg nem is érzékeli a számítógépem.

2017. máj. 2. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Ennyi az egész
2017. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze én beviszek nekik egy csomó találatot, akkor sem halnak meg, én meg meghalok 1-2 lövéstől. Talán a fejlövés segít, de nem könnyű az sem, pláne ilyen célkereszttel. A kill/die arányom mindig nagyon rossz. 1:10, 0:15, 2:8, stb. Az 5:10 és a 6:8 volt eddig a legjobb. Még a gépek, botok ellen sem könnyű, pedig azokat könnyű leszedni.
2017. máj. 2. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Minél többet játszol, annál jobb leszel benne. Mindenki így kezd, semmi varázslat nincs benne, csak gyakorlás. A részletekre úgyis rájössz majd magadtól.


Git gud.

2017. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de ilyen nincs, hogy többet lövök beléjük, és én halok meg mindig.
2017. máj. 2. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Számít a fegyver, hova lősz, van-e páncélja, húz-e a fegyvered valamelyik irányba, ezért úgy gondolod, hogy eltaláltad. Ha fejre tudsz lőni, az a legtöbb játékban 1-2 lövésből instakill.
2017. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tán okkal nem játszanak vele... :D
2017. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, vannak már csalások a játékban. Jó játék, de valamiért meghalt, talán nem foglalkoztak vele a fejlesztők. Pár éve még az egyik legjobb ingyenes játék volt. Most is játszottam, szerintem erősebbek a fegyvereik és a védelmük, mert állandóan ők nyernek ellenem, és így nem az igazi a játék.
2017. máj. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!