Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom a bluetooth eszközö...

A laptopom a bluetooth eszközömhöz azt írja hogy illesztőhiba, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Bluetooth V2.0 Dongle eszközöm van, a telefonról szeretném a fényképeket feltölteni a gépre. Vezetékkel sem megy a képfeltöltés, pedig gyári kábele a telefonnak, de csak tölti a telefont ha összedugom a laptoppal, a képekhez nem férek hozzá. A google-ban próbáltam keresgélni, de nem sikerült semmi, még mindig illesztőhibát ír ki. Egyszer beraktam anyukám számítógépébe az én bluetooth-omat, azóta nem működik, Előtte még tudtam használni.
2017. máj. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha illesztőhibát ír ki, valószínűleg elromlott (legalábbis ha előtte szuperül ment ugyan azon a gépen, akkor tuti, ha a pendrive is elromlik, abban az esetben is illesztőhiba üzenetet dobhat ki a gép). Viszont, a telefonod régebbi lehet, ezért nem "plug and play", kell hozzá egy program, viszont hogy azt megtudjam mondani, kellene tudnom a telefonod pontos típusát.
2017. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy A3 (2016) telefonom van.
2017. máj. 2. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ezt kéne látnod a fájlkezelőben, de ezzel a programmal már mindenképp: [link]
2017. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi kedves segítőm, kicsit régen jártam erre. Sajnos ez a program sem jött be, mert amikor azt írja hogy csatlakoztassam a telefont a laptophoz akkor hiába dugom be a vezetéket a telefonba nem történik semmi, továbbra is "csatlakoztassa a telefont" van. Próbáltuk másik vezetékkel és másik számítógéppel, de ott sem volt jó, mondta az illető hogy frissítsem a szoftvert a telefonon és próbáljam meg utána, de úgy sem volt jó. Már azon gondolkodom, hogy veszek egy memóriakártyát és arra másolom a képeket. De azért köszönöm szépen a segítséget!!!
2017. jún. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!