Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a legegyszerűbb...

Hogyan lehetne a legegyszerűbben egy képből, jobban mondva fotóból egy minőségi logot kreálni? Leginkább a körvonala kellene.

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 16:16
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Ha a logót nem csak számítógépen (interneten) használnád, hanem nagy méretben ki is lenne nyomtatva, - akkor szerintem valamelyik vektorgrafikus tervezőprogrammal próbáld, pl. Inkscape. (magáncélú, nonprofit használatra ingyenes)


Behúzod/importálod a képet, majd szépen alakzatokat rajzolsz fölé, amikből kirajzolod a logót.

[link]

2017. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Nincs olyan, hogy „egy képből”. Van, amelyikből nagyon egyszerűen, és van, amelyikből csak sok manuális munka árán. Látatlanban nemigen lehet tippelni. Mindenesetre valóban érdemes a munkafolyamat egy alkalmas pontján vektorizálni.


@#1: Tényleg vannak ilyen megszorítások az Inkscape használatával kapcsolatban?

2017. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

#3:

Most végigfutva, nincsenek megszorítások:

[link]


Nem is tudom miért került oda, még egyszer sem írtam...

2017. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!