Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki olyanna...

Találkozott már valaki olyannal, hogy a kuka a semmiből egyszerre csak tele lett?

Figyelt kérdés

Windows 10-em van. Kukát ürítettem. előtte belenéztem, 9 darab felesleges, törölt kép volt benne.

Ürítés közben nézem, nem áll le.

Részletes nézetbe váltva pörög veszettül az infó sor a fájlok tömkelegével. Már majdnem 10 gigabájtnál tart, törlés előkészítése szakasznál.

Leállítom.

Ismét belenézek a kukába, s piszok sok állományt látok benne, s már át sem látom, hogy ez régebbi szándékos törlés során került a kukába, vagy valami varázslat (vírus?) miatt most.


2017. máj. 7. 10:24
 1/4 tabaki ***** válasza:
Ennyire részletesen talán nem is kellett volna leírnod, hogy miféle állományokat találtál benne. Minek korlátozni a válaszadók fantáziáját?
2017. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Ja, bocsi... Aki lepontozta a válaszomat, az majd megálmodja neked egyéb infó nélkül is.
2017. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen egyéb infót szeretnél, s mennyiben érdekes az állományok típusa?

Én nyomtam pirosat, mint ide nem illő választ. Felhasználói állományok voltak, vagy húszféle, ha nem több.

Képállományok, szövegállományok, tördelések, vektoros állományok stb.

2017. máj. 8. 16:11
 4/4 tabaki ***** válasza:
Pont az állományok típusa lett volna az egyéb infó, és annyiban lett volna érdekes, hogy hasznos fájlok voltak-e, vagy pedig csak a rendszer, esetleg valami tisztítóprogram szórta-e ki a feleslegessé vált régi frissítéseket, ideiglenes fájlokat és efféléket. Ezek szerint nem ez a helyzet, mindenesetre ennyivel is beljebb vagyunk. Mivel a jelenség nem tűnik természetes működésnek, én a helyedben egyrészt ellenőrizném, hogy a kukába került fájlok megvannak-e még az eredeti helyükön is, ahol lenniük kéne, másrészt elsősorban vírustevékenységre gyanakodnék, és alaposan átvizsgáltatnám a rendszert.
2017. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!