Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a Sony Xperia...

Nem kapcsol be a Sony Xperia M4 Aqua telefonom mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
egy ideje előjött az a probléma, hogy random újra indul, felmelegszik nagyon, miközbe nem is csinálok semmi olyat amiért kéne. és most nagyjából egy napja próbálom bekapcsolni, kiírja hogy sony xperia de elindítani már nem indítja el.. fel is van töltve meg minden.

2017. máj. 9. 08:12
 1/6 anonim válasza:
Le merült tölcsd fel ...
2017. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: ha fogyatékos vagy ne szólj hozzá,köszi :)
2017. máj. 13. 10:30
 3/6 Dani2019 válasza:
Hello nekem is van egy Sony Xperia M4 Aqua felefonom az lenne a problémám hogy nem kapcsol be meg nem is tölti a gyári töltője legútóbb be kapcsoltam és be kapcsolt csak be kékül a képernyő azóta nem probáltam ma meg probáltam de nem kapcsol be nem csinál semmit
2017. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Megoldódott a probléma?

Nekem tegnap kezdte ugyan ezt..azóta semmit nem bírok vele csinálni. Ha nagy nehezen be is kapcsol, akkor kb. 2 perc és újra kikapcsol.

2017. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Apámnak tegnap jött elő ez a probléma, reset gombra se reagál, aksi tele van, nem kapcsol be a telefon...
2018. jún. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uj telefon vasarlasa volt a megoldas.
2018. jún. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!