Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cs 1.6 ban akadozok a pingem...

BeNX kérdése:

Cs 1.6 ban akadozok a pingem jó és az FPS em mi a baj? Is lent a többi!

Figyelt kérdés
Cs 1.6 ban akadozok a pingem jó és az FPS em mi a baj? régebenne játszottam még és beirtam parancs sorba hogy cl_showfps 1 hogy mutasa az FPS em utánna fps_max 1000 hogy maximum 1000 fps em legyen és végül developer 1 hogy elfogadja nah de így volt 85 FPS em a netem jó!! és a pingem is mindne szerón kb 6-10 között mozog nade akk miért kezdett egy kis idő után brutálisan akadozni??? megy a játék szépen de akad 2-3 másodpercenként és nagyon idegesitő főleg AWP vel vagyok akkor ujraraktam a cs-t és ugyan az más cs-t probaltam ugyanugy akad állítottam a felbontáson STB openGL ől átraktam az se volt jó. vissazraktam openGL re és 1024X768 as felbontásra de nem javult mi lehet a problem??? ha nem irtam be a parancsokat akkor is csinalta ezt SEGÍTSETEK KÉRLEK TITEKET!!!!
2017. máj. 10. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!