Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek?

Milyen nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés
nekem olyan scennelős nyomtatóra lenne szükségem amit ha nem használok mindig akkor se szárad be a patron de a márkája is jó legyen csak azért kell hogy néha vannak amit nyomtatnom kellene és szines nyomtató kellene válszokat előre is köszönöm
2017. máj. 13. 15:03
 1/1 TR75 ***** válasza:

Epson XP-235

Wifis, szinte bármilyen operációs rendszerrel könnyű összehozni (Windows XP-től felfelé, Linux, Mac), telefonról lehet vele nyomtatni, szkennelni. Színenként cserélhető patron.

Három hátránya van igazából: lassabb a konkurenciánál (10X15 cm-es fotó ~ 1 perc); havonta 3-4 nyomtatás ajánlott vele (ha jól emlékszem), hogy ne száradjon be a tinta; nincs lcd.

Én emellett döntöttem, nagy olcsósításban tudtam megvenni pár hete, azt gondolom, nem jártam rosszul vele. Az említett három hátrány nálam nem szempont, szóval az én részemről még csak kompromisszumnak sem mondanám.

2017. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!