Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepíthetek Windows xp-t, es...

Telepíthetek Windows xp-t, es windows 7-est is a gépemre?

Figyelt kérdés
Mármint telepíteni mindenképp lehet, csak hogy meg fog jelenni majd az a képernyő mikor elindítom a gépet, hogy kiválasszam melyiket szeretném indítani, vagy feleslegesen fogom telepíteni a 2 windowst?:) ja és nem egy partícióra menne a kettő, hanem külön-külön:)
2010. máj. 16. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos a képernyő amire vártál nem fog megjelenni.


de van megoldása:


windows 7et felrakod

utána:

[link]


és voálá kész is :D

2010. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. máj. 17. 09:22
 3/5 anonim válasza:

Igen lehet... nekem is van fent egy XP, es egy Win 7... Xp a jatekoknak, 7 a media (filmek, zenek, mixeles, stbstbstb)


de lekk egy kis elozetes munka:


1 - keszits ket kulonallo particiot, vagy akar 3-at, 2 a rendszereknek, 1 az adatoknak (pl zenek, filmek, jatekok stb), igy ha valamit ujra kell telepiteni, siman formazhatod a windows particiojat, anelkul, hogy elvesznenek az adataid (persze az adatokat a 3.ra tedd... de sztem ez egyertelmu XD)

2 - ird ki mind2 telepito lemezt (vagy akar csak az egyiket, de mindenkepp az XPvel kezdd)


3 - telepitsd fel XP-t... NAGYON FONTOS hogy XP menjen elobb, ugyanis XP nem fogja felismerni Win7-et, mert XP regebbi, es fogalma sincs rola, hogy mar van utodja...

NAGYON FONTOS hogy win7-hez merten XP legyen elol a particion pl:


|-------|---------------|--------------------------------|

XP Win7 Adatok

4 - Telepitsd fel Win7-et, de a masik particiora...

NAGYON FONTOS hogy Win7-et XPhez merten hatrebb telepitsd, kulonben ha meg is talalja WinXP-t elofordulhat, hogy XP nem fog tudni bebootolni

5 - ha mind2 fent van. minden gepujrainditaskol jon majd egy boot menu, hogy melyik windowst akarod hasznalni...


sok sikert...

2010. máj. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

elozo vagyok...


Ezt nevezik "Nativ" telepitesnek, azaz mind2 windows valojaban a szamitogeprol fut, nem pedig virtualisan... amit az elottem szolo irt (Win7 XP mode), az Virtualis, es tobb vele a gond, mint a haszon...

2010. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, mindenképp megpróbálom:)
2010. aug. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!