Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World id Warcraft mikor indul...

World id Warcraft mikor indul be a történet?

Figyelt kérdés
Sziasztok kezdő vagyok a wowban és ugytudom minden kiegészítőnek van története ezek mikor indulnak be mert minden kiegèszítő elején ugyan azok a kis küldetések vannak

2017. máj. 14. 11:39
 1/3 A kérdező kommentje:
OF* bocsi
2017. máj. 14. 11:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Rég játszottam de én így tudom

1-60 szint alap wow

60-70 bc

70-80 lk

...

2017. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem egészen értem, hogy mit takar a kérdés sajnos. van egy alap Warcraft univerzum, aminek részletes és mindenre kiterjedő 'lore-ja' van. ez például a wowhead-en és máshol is olvasható. a játékon belül konkrétan minden kiegnek más a sztorija, pontosabban az előzőhöz jön hozzá újabb tartalom és történet, amiből a cinematic videók is mutatnak pár részletet és a patch-ek, ahogy jönnek ott is látod a történet fejlődését. az adott kieg max lvl-ig az előző kiegek küldijeit és zónáit nyomod, minusz amiket kivettek belőlük útközben. minden kieget lvl1-ről kezdesz ha új játékosként logolsz be, ha új karit csinálsz akkor is, tehát értelemszerűen végigmész a sztorikon mindig.
2017. máj. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!