Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 gép nem frissít?...

Windows 7 gép nem frissít? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy Windows 7 Starter-es gépünk, adatai: Processzor: Intel(R) Atom(TM) CPU N450 @1.66 GHz 1.67 GHz

RAM: 2,00GB

32bit

Az lenne a gond, hogy a Windows Update-ban van 73 választható frissítés, de mikor valameiket frissíteni próbálom, akkor nem megy tovább 0%-nál. Válaszokat előre köszönöm!



2017. máj. 14. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
2017. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt írják páran, ez segített nekik:

[link]

„Telepítettem, futtattam elindítottam és mindkét gépem win updétja helyreállt!!!"

„Ha a WSUS-t elindítottad és a fekete ablakban végére ért a letöltés, akkor ahová telepítetted a WSUS-t nyisd meg a program mappáját és a client könyvtárban lévő UpdateInstaller.exe-t elindítva telepíti a motyókat. Ha teljesen lefutot, akkor windows update start és működni fog!!!"

[link]

2017. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!