Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes rendelni interneten?

Hol érdemes rendelni interneten?

Figyelt kérdés

ahol gyors a kiszállítás...remek az ár..de

gondolok itt legfőképp a garanciára ..tehát "nem szarnak" le ha még benne vagy a garancia időbe és ki kéne cserélni a hardvert...


konzolvilág ? pcx ?


CPU,VGA,alaplap stb.. szeretnék rendelni



2017. máj. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen hely van az emag-tól a compker-en át a bovito-ig.. Az arukeresőn megnézheted az összes bolt értékelését, és az alapján nyugodtan választhatsz.
2017. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyors olcsó és jó a minőség.

Kettőt lehet választani. Valamiből lejjebb kell adnod.

2017. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hominida ***** válasza:
Hát, az eMagot én éppen nem tettem volna ide kezdőpéldának, de nyilván van, aki másképp gondolja. Az Árukeresőn kell az alkatrészeket kikeresni, ott az árak is összevethetők és a boltok minősítése is megnézhető. Én pár budapesti boltot ismerek, Aqua, iPon, Bluechip, Rufusz, 220 volt, PCLand, Compker, PC Diszkont, mindegyikben vásároltam már. Az Extrame Digital is teljesen rendben van, csak az átvevőhelyen kicsit kényelmesek mostanában.
2017. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!