Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem 150 ezerért egy gépet...

MCSzTom kérdése:

Vettem 150 ezerért egy gépet viszont integrált videókártya van benne mit várjak tőle?

Figyelt kérdés

Konfig:

Alaplap:Gigabayte H110M-S2H

Processor: Intel Core i5-7400 3.00 ghz

Memória: 4Gb/2400 DDR4 KINGSTON Hyperx Savage Black

hdd: 1 TB seage hdd

SSD: 120 gb Kingston Hyperx Ssd

ODRIVE: Asus dvd

Ház és táp: Deepcool Atx midi ház+500w tápegység

Cpu: Intel HD graphic 630

Mire lesz képes ez a gép? És milyen játékokat fog Vinni? Nagyon Nagy baj hogyha integrált a videókártya?



2017. máj. 16. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem baj az integralt VGA, felteve hogy irodai gepnek vetted. Ha esetleg jatszani, akkor teged bizony atvertek...
2017. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, hogy küld vissza. Ha internetről vetted 7 munkanapod van arra, hogy vissza gond nélkül vissza küld. Ez a gép ~132-135 000ft. A neten pl pcx.hu vagy ipon.hu ennyiből össze lehet hozni és össze is rakják. Javaslom, hogy elég egy i3 mas processzor viszont a kimaradt összeget videokártyára kell költeni. Ez így most olyan, mintha lenne egy ferrarid, ami kocka kerekeken gurul.


Miért most informálódsz? Sose értettem. Most gondolj bele születne egy gyereked, elmész a boltba veszel szalonnát, majd felrakod a gyakori kérdésekre a kérdést, hogy adhatok szalonnát az újszülöttnek? :D

2017. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közepes grafikán elmegy a legtöbb mai játék is akár . De én még 4 giga memóriát vennék hozzá.
2017. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
150e ből tényleg sokkal jobbat össze lehet dobni ha egyénileg csinálod, én anno megszívtam és azóta ha gépet veszek csak úgy hogy én rakom össze (vagy rakatom) mert sokkal stabilabb és árérték arányosabb gépet lehet kihozni belőle
2017. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A játékokat tekintve a videokártya teljesítménye és tudásszintje az egyik legfontosabb tényező, és az integrált videochipek bizony nem a teljesítményükről híresek.. Ezt eddig nem tudtad?

Átlagos irodai használatra, filmnézésre, netezésre tökéletes, komolyabb 3D-s játékokhoz felejtős. A jó hír, hogy plusz 40-45 ezerért már kapsz bele használható videokártyát. És persze még 4GB ram is kéne bele..

2017. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az garantált, hogy a mai játékok közül egyik se fog elmenni(kivéve a Minecraft, meg társai). Ha nekem a régi videókártyámmal(gtx 960) nem ment el minden mai normális játék high(magas) beállításon, akkor az integrált semmire se jó. Az csak arra jó, hogy irodai munkát végezzenek rajta, vagy internetezésre. Minden másra alkalmatlan!
2017. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!