Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy s6 Edge készülé...

Samsung Galaxy s6 Edge készülékre keresek üvegfóliát, ill. bármi alternatívát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy a mobil GSM és egyéb boltokban kapható, hajlított üvegfóliák nem strapabíróak és tartósak. Egyre több helyen hallom, hogy nemis rendelik már ezeket be a boltok, mert nem tapad fel rendesen, nem véd semmitől. Hátha valaki itt tud segíteni, hallottam arról, hogy létezik olyan megoldás erre, hogy a teljes telefont ''leöntik'', bevonják valami szilikonos anyaggal, ami így biztosítja a törésállóságot. Azonban nem tudom, hogy ennek mi a neve és hogy hol lehetséges ilyet csináltatni? Régebben egy ismerős mondta, hogy kb. 10 ezer Ft körüli áron Budapesten foglalkoznak ilyesmivel. Tud valaki segíteni? Akinek ilyen típusú telefonja van, hogyan védi a töréstől?

2017. máj. 18. 12:17
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Online semmiképpen se vásárolj foliát, mert csak a baj lesz vele. Én egy telenor boltba vettem egy üveget, de rettentő gagyi volt és a képernyő nem érzékelt szinte semmit, szóval vissza tudtam vinni, adtak másikat, de az se volt sokkal jobb. Inkább vettem egy olyan szilikon tokot ami a képernyőt is védi az esésnél és az tökéletesen bevált, de persze ez nem véd ha ráesik valami vagy ilyesmi.

2017. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1! :) Akkor a netes dolgokat kilövöm. Tokot vettem már, de pont ez a gondom, hogy az sem véd teljes mértékben :/


További válaszokat várok még:)

2017. máj. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!