Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valaki...

1978Brigi kérdése:

Lehetséges az, hogy valaki nem használja éppen a Vibert, de mégis elérhetőnek látszik? Vagy azt írja ki, hogy megtekintve 7 perce, pedig nem is nyúlt a telefonjához?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetséges, hiszen az imént tapasztaltad
2017. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez így nem pontos. A párom azt mondja, hogy nem nyúlt hozzá, én mégis azt láttam, hogy pár perce megtekintette. Tulajdonképpen ez hogy lehetséges? Ő igen őszinte ember, nem gondolom hogy hazudik, csak nem értem, hogy miért ezt mutatta állapotként. Csak szeretném megérteni.
2017. máj. 19. 22:10
 3/9 anonim válasza:

Biztos egy szellem viberezett XD

Nem amúgy nem tudom mi lehet az oka

2017. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igen,az én barátomnál is ez van.

Sokszor percenként elérhető.

2017. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jún. 3. 17:42
 6/9 anonim válasza:
A Viber megtekintve állapottal kapcsolatban èrdeklődnèk. Ugyanis a párom vibere csinálja azt, hogy egy nap 20-30 megtekintést mutat (random időpontokban) azt mondja legalább 2 hete rá sem ment a viberre, csak automatikusan be van kapcsolva neki. Létezik ez, hogy ilyet csinál a viber? A válaszodat előre is köszönöm!
2018. márc. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sztif válasza:
Üdv. Pasi vagyok. Ugyan ez a szituáció, csak én a gyanúsított oldalon vagyok. Nálunk konkrétan szakitáshoz vezetett, hogy a viber állandóan azt írta ki, hogy x perce voltam online többször is egy nap. A párom azt vágta a fejemhez, hogy valaki mással csevegek és az ő üzenetét nem is olvasom. Hozzá teszem, hogy nem is használtam. Tehát a viber tévesen mutatja sokszor ezt az utoljára x perce elérhető volt dolgot. Tényleg jó lenne tudni, hogy ennek mi az oka...? Miért lát ilyet a másik fél, hogy én online voltam pár perce, amikor aznap fent se voltam rajta? Más kérdés, hogy ez miatt szakítani oltári badarság szerintem...
2018. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kiderült mért ezt írja ki a wiber??
2022. dec. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régi a kérdés,de számomra most is aktuális. Valakinek ötlet?
máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!