Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elektronikai alapismeretek...

Elektronikai alapismeretek kidolgozott szóbeli tételeit hol találom meg?

Figyelt kérdés
ennek a kidolgozott változatát [link]

2017. máj. 19. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám kidolgozni magamnak nehéz? Könyvekbe benne van mind?
2017. máj. 19. 20:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Tankönyvben ezek benne vannak, van ami még fizikatk-ben is. Én még kifejezetten kidolgozott tételkönyvet ebből a tárgyból nem láttam. Interneten pl hamwikin, yt-on, stb-n bőven vannak infók: össze kell ollózni!
2017. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem konkretan meg volt az osszes, abbol eretsegiztem 2003-ban. Azt mondta akkor a tanarom en voltam az elso az orszagban, nem tudom igaz-e. Az irasbeli B tetelek meg mindig megvannak ha erdekel.
2017. máj. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
irásbeli már letudva. Szóbelit kéne valahogy összeszedni.
2017. máj. 20. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt elérhető elvileg mind: [link]

Én két éve érettségiztem, akkor letöltöttem mindet (még nem Drive-on volt), ha netán hiányozna valami akkor szólj és elküldöm.

2017. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek se vannak kidolgozva.
2017. máj. 20. 22:06
 7/10 A kérdező kommentje:
mindegyik 1 évi?
2017. máj. 20. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek kidolgozva? Ennél kidolgozottabbat nem igen fogsz találni. Szerintem teljesen jó, nekünk ezt adták mint kidolgozott tételek, és el is fogadták feleletkor.

Ha ennél részletesebbre lenne szükséged, akkor érdemes lenne valami komolyabb szakkönyvet felcsapni, netán külön-külön rákeresni.

2017. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha ezt tanultad ez kb. a tankönyv tartalomjegyzéke. Nagyon nincs mit kidolgozni rajta, meg kell tanulni és kész. Annyira alapfogalmak, hogy enélkül hogy csináltad meg az írásbelit (ha nem puskáztál).
2017. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De persze elektronikai alapismeretek a régi formájában nem létezik, idéntől csak ágazati szakmai tárgyak vannak, tehát erősen korlátozott a régi tételek használhatósága. Nyilván nem kuka az egész, de nem is jó egy az egyben.
2017. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!